Wysiwyg API template plugin (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: ID
hu: Azonosító

en: Template
hu: Sablon

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?
