Wysiwyg API template plugin (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?
