Wysiwyg API template plugin (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: ID
hi: आईडी

en: Template
hi: फर्मा

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: UUID
hi: युयुआइङी
