Wysiwyg API template plugin (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Template
ca: Plantilla

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
