X References (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Name
bs: Ime

en: Source
bs: Izvor

en: Create @name
bs: Kreiraj @name
