X References (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
