X References (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Name
hy: Անուն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
