X References (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Create @name
km: បង្កើត @name
