X References (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Name
sk: Názov

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Source
sk: Zdroj

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Target
sk: Cieľ

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity
