X References (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Source
lv: Avots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Entity type
lv: Entītijas veids
