X References (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Name
ro: Nume

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Source
ro: Sursă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Target
ro: Ţintă

en: Create @name
ro: Creează @name

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Source entity type
ro: Tip entitate sursă

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat
