X References (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
