X References (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Name
sv: Namn

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Source
sv: Källa

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Target
sv: Mål

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: Category %label has been deleted.
sv: Kategori %label har raderats.

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp
