XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: None
bg: Не

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: General
bg: Общи

en: Button
bg: Бутон

en: Right
bg: Дясно

en: Slogan
bg: Мото

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
