XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (1.0.1) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Support
ca: Suport

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Layout
ca: Disposició

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Button
ca: Botó

en: Tools
ca: Eines

en: center
ca: centrada

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Italic
ca: Cursiva

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: mobile
ca: mòbil

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
