XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.1) - en to ja translation catalogue (48 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Support
ja: サポート

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Help
ja: ヘルプ

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Components
ja: コンポーネント

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Comment
ja: コメント

en: Normal
ja: ノーマル

en: General
ja: 全般

en: Button
ja: ボタン

en: Tools
ja: ツール

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Style
ja: スタイル

en: Tabs
ja: タブ

en: Slogan
ja: スローガン

en: Italic
ja: イタリック

en: Uppercase
ja: 大文字

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: mobile
ja: モバイル

en: Lowercase
ja: 小文字

en: wide
ja: 広

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Elements
ja: 要素

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: narrow
ja: 狭小

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
