XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.2) - en to tt translation catalogue (5 entries)

en: Content
tt: Утка

en: Search
tt: Дилээри

en: Help
tt: Дуза

en: Page title
tt: Арынның ады

en: Comment
tt: Tайылбыр
