XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Left
hy: Ձախ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
