XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (1.0.3) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Documentation
gl: Documentación

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Layout
gl: Disposición

en: Components
gl: Compoñentes

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: General
gl: Xeral

en: Button
gl: Botón

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Italic
gl: Cursiva

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Fonts
gl: Fontes

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
