XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Help
is: Hjálp

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Layout
is: Útlit

en: Components
is: Íhlutir

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: General
is: Almennt

en: Tools
is: Tól

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Tabs
is: Flipar

en: Head
is: Höfuð

en: Uppercase
is: Hástafa

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
