XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
