XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Comment
bs: Komentar

en: Tools
bs: Alati

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
