XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
