XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
