XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.1.2) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Body
id: Isi

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: Layout
id: Tata letak

en: Components
id: Komponen

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Comment
id: Komentar

en: General
id: Umum

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: mobile
id: mobil

en: wide
id: lebar

en: Typography
id: Tipografi

en: Main Menu
id: Menu Utama

en: Footer Top
id: Bagian Atas Footer

en: Primary menu
id: Menu utama
