XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
