XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: None
sv: Ingen

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Components
sv: Komponenter

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Comment
sv: Kommentar

en: General
sv: Allmän

en: center
sv: centrerad

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Fonts
sv: Fonter

en: mobile
sv: mobil

en: Lowercase
sv: Gemener

en: wide
sv: bred

en: Transform
sv: Förvandla

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: narrow
sv: smal
