XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.3) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: None
fi: Ei mitään

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Components
fi: Komponentit

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Fonts
fi: Fontit

en: mobile
fi: mobiili

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: wide
fi: laaja

en: Elements
fi: Elementit

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Capitalize
fi: Muunna isoiksi alkukirjaimiksi

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: narrow
fi: kapea
