XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Highlighted
mg: Vaomarika
