XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: General
te: సాధారణ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
