XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.1.3) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Support
tr: Destek

en: None
tr: Hiçbiri

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Components
tr: Bileşenler

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Comment
tr: Yorum

en: General
tr: Genel

en: center
tr: orta

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Fonts
tr: Yazı tipleri

en: mobile
tr: mobil

en: wide
tr: geniş

en: Elements
tr: Öğeler

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Social
tr: Sosyal

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: narrow
tr: dar
