XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Components
sr: Компоненте

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар
