XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Support
af: Ondersteuning

en: None
af: Geen

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Sidebar
af: Systaaf
