XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Layout
ar: التنسيق

en: Components
ar: المكونات

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Comment
ar: التعليق

en: General
ar: عام

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Elements
ar: العناصر

en: Highlighted
ar: مبرز
