XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Support
hr: Podrška

en: None
hr: Nema

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: General
hr: Općenito

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Highlighted
hr: Istaknuto
