XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Highlighted
nn: Utheva
