XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: None
sk: Žiadne

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Components
sk: Komponenty

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: General
sk: Všeobecné

en: center
sk: na stred

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Head
sk: Hlavička

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Fonts
sk: Písma

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
