XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
