XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
