XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Support
ro: Suport

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Help
ro: Ajutor

en: Font Size
ro: Mărime font

en: Layout
ro: Prezentare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Comment
ro: Comentariu

en: Tools
ro: Instrumente

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: mobile
ro: mobil

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: wide
ro: larg

en: Elements
ro: Elemente

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: narrow
ro: îngust

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
