XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: General
ast: Xeneral

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
