XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Help
bn: সহায়তা

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: General
bn: সাধারণ
