XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: General
kk: Басты

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
