XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
