XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
