Extensible BBCode (4.0.1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: None
bg: Не

en: Quote
bg: Оферта

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Code
bg: Код

en: Table
bg: Таблица

en: Color
bg: Цвят

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Tag Description
bg: Описание на таг

en: You Type
bg: Пишете

en: You Get
bg: Получавате

en: Text formats
bg: Входни формати
