Extensible BBCode (4.0.1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: BBCode
gl: Código BB

en: Code
gl: Código

en: Table
gl: Táboa

en: Align
gl: Aliñar

en: Color
gl: Cor

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Bold
gl: Negriña

en: Copy
gl: Copiar

en: Italic
gl: Cursiva

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Underline
gl: Subliñado

en: Strike-through
gl: Tachado

en: Tag Description
gl: Descrición da Etiqueta

en: You Type
gl: O que se escribe

en: You Get
gl: O que se obtén

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
