Extensible BBCode (4.0.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Code
hr: Kôd

en: Table
hr: Tablica

en: Align
hr: Poravnati

en: Color
hr: Boja

en: Attachments
hr: Privitci

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Tag Description
hr: Opis oznake

en: You Type
hr: Tipkate

en: You Get
hr: Dobijete

en: Text formats
hr: Oblici unosa
