Extensible BBCode (4.0.1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Table
my: ဇယား

en: Color
my: အရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Bold
my: ထူရန်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်
