Extensible BBCode (4.0.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు

en: Code
te: కోడ్

en: Table
te: పట్టిక

en: Color
te: రంగు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు
